İstiklal Caddesi Mobese Kameraları Canlı izle

Bu caddenin en önemli özelliklerinden bir tanesi aynı anda bir çok insanı bir arada bulundurmasıdır. Caddede yürüme başladığınızda farklı bir çok Ülkenin insanı ile birlikte yürümeye başlarsınız. İnternet üzerinden İstiklal caddesi canlı izle kameralarla bu insan kalabalığını görebilirsiniz.

İstanbul’un en ünlü caddesi olan İstiklal 1400 m uzunluğundadır. Tarihi bir cadde olan İstiklal caddesi 9 ayrı ayrı mahalleyi kapsamaktadır.

İstiklal Caddesi İstanbul’da yerli ve yabancı turistlerin en uğrak yerlerinden bir tanesidir.

İstiklal Caddesinde bulunan canlı mobese kameraları ile adeta İstiklal caddesini gezmiş kadar olacaksınız.

13 comments

  1. Bu caddede dolaşmak gerçekten harika. kameralar ile gezmiş kadar oldum. Cadde boyunca her kültürden müzik sesi duymak mümkün. Kemençe, Tulum, gitar, zurna aklınıza ne gelirse var. Bu caddeyi boydan boya aklı başında gezmek dünyanın yarısını gezmek ve tanımakla eş değerdir bence. Dünyanın küçültülmüş hali istiklal caddesindedir. Her çeşit insan, her çeşit müzik, her görüşe sahip kişiler bu cadde gezmektedir. İstanbul’a gidince inşallah yine bu caddeye gideceğim. İstiklal Caddesinde mobese kameraları olduğunu öğrenince hemen izlemeye koyuldum. gerçekten çok güzel bir insan kalabalığı bulunmakta. İstiklal caddesinin bir kaç yerine daha farklı noktalara canlı mobese kameraları konulmalı bence.

  2. İstiklal caddesine ilk girdiğimde çok heyecenlanmıştım. Mobese kamerası konularak bu cadde daha da güzel tanıtılmıştır. Daha çok mobese yerleştirilmeli bu caddeye.

  3. Bu güzel mekanda bulunan aktif kamera sayısının çok daha fazla olması gerekiyor. 2 mobese ile gösterilmeside yine güzel ancak ünü Dünyayı aşan İstiklal caddesinin çok daha fazla mobese kamerası ile yayın yapılması gerektiğini düşünüyorum.

  4. Halkından korkan ve gerçekte demokrasinin yanından bile geçmeyen bir zihniyete sahipsiniz. Şu an gördüklerimiz bunu gösteriyor. İleri demokrasi bu demek olmalı. Dünya size gülüyor farkında mısınız?

  5. İstiklal caddesi üzerinde bulunan 2 adet canlı kamera aktif bir şekilde çalışmaktadır. Canlı kameraları izlemek için fotoğrafın üzerine tıklayıp açılan ekranda beklemeniz gerekmektedir. Kameralar test edilmiştir. Şu an aktif bir şekilde istiklal caddesini mobese kameraları ile seyredebilirsiniz.

  6. istiklal caddesi… aklıma her türlü insanın bulunduğu süper mekanların oduğu şehrin kalbi olan yerdir burası. buranın tanılması için 2 kamera az ama buna da şükür teşekkür

  7. batida dahi bunu bulamiyoruz burda hersey yasak demokrat gecinen batinin bu gibi imkanlardan ancak guvenlik adi altinda halklari kontrol etmek icin kullaniyorlar ulkemizi barbar olarak belirten bati turkiyeden ornek alsin ve dunyada yarattiklari savas ve somuru mekanizmalarini kaldirsinlar

  8. yasasin turkiyedeki halklarin anti emperyalist insanlik mucadelesi sizlerle butun benligimle ovunuyorum bunlarida en iyi ulusal kanal tv de izliyorum

  9. istiklal caddesi… aklıma her türlü insanın bulunduğu süper mekanların oduğu şehrin kalbi olan yerdir burası. buranın tanılması için 2 kamera az ama buna da şükür teşekkür

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.