İstanbul Taksim Canlı Mobese Kameraları İzle

Sponsorlu Bağlantılar

Taksim canlı izle İstanbul’un Beyoğlu ilçesinde bulunan ve olayları ile ünlü meydanı. İstanbul’un en ünlü ve kalabalık noktalarından birisidir.

İstanbul Taksim Meydanında bulunan canlı kameralar ile yayın.

İstanbul büyük şehir belediyesi tarafından Taksim Meydanına yerleştirilen mobese kameraları ile bu meydanı sitemizden canlı olarak izleyebilirsiniz.

Taksim Meydanı İstanbul’un Beyoğlu ilçesinde bulunmaktadır ve İstanbul’un en ünlü yerlerinden bir tanesidir.

Taksim canlı izle 2013 Yılı itibari ile meydandaki trafiği kısmende olsa yer altına alma çalışmaları başlatılmıştır.

İstanbul Belediyesi bu meydana yerleştirdiği turistik mobese kameraları ile İnternet üzerinden halka açık kameralar ile hizmet vermektedir. İstanbulmobese.com sitemizden Taksimde bulunan mobese kameralarını rahatlıkla izleyebilirsiniz.

Taksim meydanında bulunan ve İnternet üzerinden yayın yapan Taksim canlı izlemobese kameraları teknik aksaklıklar nedeni ile bazen verilememektedir. Kameralarda oluşan bu teknik sorun istanbulmobese.com sitemizden kaynaklı bir sorun değildir. Taksim Meydanında bulunan mobese kamera yayını gelmez ise daha sonra tekrar denemenizi rica ediyoruz.

İstanbul Taksim canlı Meydanında bulunan Hd Mobese Kameralarını izleyebilmek için lütfen alttaki fotoğrafa tıklayınız. Canlı Kamera Yayını İnternet bağlantı hızınıza göre bir kaç saniye içerisinde açılacaktır. İyi mobeseler.
“İstanbul Taksim Canlı Mobese Kameraları İzle” için 13 cevap

 1. Bekliyoruz diyor ki:

  Taksim meydanının kameralarını kesiyorlar vermiyorlar yayını. Taksimdeki görüntülerin açılması gerekiyor bence. Sanırım devletimiz olaylar için kapadı. İstanbul belediyesi sana sesleniyorum Lütfen Taksimdeki görüntüleri yeniden yayınlayın.

 2. Görüntüler açılmalı diyor ki:

  Kapalı olcak tabi mobese kameraları hergün bir olay hergün bir vukaat. Mobese kameraları ile halka bunları göstermemeleri normal. Taksimi rahat bıraksınlar bence. Taksim kötü olaylar ve gösterilerle gündeme gelmemeli. Taksimdeki mobese kameralarının en kısa zamanda açılmasını ümit ediyoruz.

 3. Meydan Nerede Abi diyor ki:

  Taksim meydanından son yaşanan olaylardan otürü kapanmış durumda. Bu meydan bu türk olaylarla gündeme gelmemeli bence. en kısa zamanda buradaki kameralar yeniden aktif hale getiriilerek canlı yayın yapılmalıdır. Taksim İstanbulun en eski parklarından birisidir. Bu meydandan bir değil 3-5 kamera ile dünyaya tanıtım yapılalıdır. İstanbul belediyesi tarafından en kısa zamanda taksim görüntülerinin verilmesini rica ediyorum.

 4. Yayın halka açılmalı diyor ki:

  Aylardır yapaılan çalışmalar nihayet son buldu. Sonunda Taksim meydanı daha güzel bir yapıya kavuşturuldu. Son yaşanan olaylar nedeni ile yayınları belediye tarafından durduruldu. İnşallah en kısa zamanda izlenmesi sağlanır. Şu an Taksim meydanı çok sakin ve güzel. Sayın başkanım yeniden açılmasını halk olarak istiyoruz. Çünkü taksim meydanı kültürel ve turistik açıdan çok önemli. Saygılar.

 5. Taksimde Olaylar Olmasın diyor ki:

  Taksim yaşanan olaylar nedeni ile turistik bir yer olma özelliğini kaybetti. İnsanlar artık buraya ziyarete gitmeye korkuyor. Çünkü hergün yeni bir olay olamakta. olaylar yüzündende Taksim mobese kameralarını geçici bir süreliğine kapadılar.

 6. Böyle olmamalıydı diyor ki:

  Taksim meydanının bu şekil gündeme gelmesi hiç hoş olmamıştır. Mobese kameraları yaşanan olaylar nedeni ile kapalı durumda. Tarihi şehrimizin en işlek ve turistik yeri olaylarıyla gündemde. En kısa zamanda mobese kameralarının açılması dileğiyle.

 7. arif diyor ki:

  arkadaş okmeydanın mobese sine bi türlü giremedim..

 8. Taksim Kameraları açılsın diyor ki:

  Bu güzel meydanın daha güzel şeylerle anılması gerekiyor. Olaylar nedeni ile taksimdeki canlı mobese kameralarını halka kapattılar. En kısa zamanda bu kameralar açılır inşallah.

 9. sebahattin diyor ki:

  hepimiz istiyuz mubese kamaralar acılsın

 10. deli kurt diyor ki:

  yine taksim suskun, dunya zirvesi bir ulkeyiz.

 11. ANGARALI ÇAĞRI ETHEM diyor ki:

  ANKARADAN SEVGILER

 12. Taksim Harika diyor ki:

  Mobese kameralarının görüntüleri harika. Bu güzel meydanda olaylar olmamalı. Çok harika bir güvel bir hava ve insanlar bu meydanda stres atıyorlar. Taksim meydanının daha tursitik bir yapı ile anılması gerekmektedir. Mobese kameraları için teşekkürler.

 13. siyar diyor ki:

  selamnasılsın

Bir Cevap Yazın

Sponsorlu BağlantılarSon Eklenen Mobese Kameralar