İstanbul Eminönü Galata Köprüsü Sesli Mobese İzle

Eminönü İstanbulun tarihi ve turistik bir semtidir. Kuzeyinde Haliç, Güneyinde Marmara Denizi, Doğusunda ise İstanbul boğazı bulunmaktadır. Bu nedenle stratejik ve tarihi bir öneme sahiptir.

İstanbul’un en canlı en kalabalık yerlerinden bir tanesidir. Cumhuriyetin kuruluşundan sonra İstanbul’un merkez ilçesi olarak önemi dahada artmıştır.Eminönü ilçesinde bir çok tarihi ve turistik yapı bulunmaktadır. İstanbul’un en gözde ve kalabalık semtlerinden bir tanesidir.

Günümüzde ise İstanbul Büyük şehir belediyesi tarafından Eminönü’ne mobese kameraları yerleştirilerek canlı yayın yapılmaktadır.


Eminönü mobese kaydını İzlemek İçin Tıklayınız

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 7 YORUM
 1. Eminönü Canlı Kameraları İzledim diyor ki:

  Emin önünde bulunan kamerların daha fazla olmasını istiyorum. burdan başkanımıza sesleniyorum lütfen eminönünden daha fazla canlı yayın izlensin. Turistler internetten izleyip geliyorlar eminönüne. Dünyaya kameralar ile daha fazla tanıtılabilir bu şehir.

 2. ömer diyor ki:

  lütfen esnlerin mobeselerini de gösterin

 3. Muhteşem diyor ki:

  Harika bir mobese hizmeti. emin önü ayaklarımızın altında sanki. Sesli ve galata kulesini gösteren kameralar gerçekten çok güzel olmuş. Başkanımıza çalışmalarında başarılar dilerim. Kameraların görüntüsü ve açışı harika.

 4. seese diyor ki:

  Guzel ortam

 5. Anonim diyor ki:

  balıkçıları yakından gösterecek bi kamera yokmuya

 6. Anonim diyor ki:

  lütfen galata köprüsünün üzerini direkt gösteren kameralar olsun

 7. behcet diyor ki:

  Emin önü canlı izle trafik kameralarının sayısının artması gerekmektedir. Emin önü canlı izle daha fazla olmalıdır. Galata kulesinden trafik akışı daha rahat takip edilebilecektir.

BİR YORUM YAZ