İstanbul Eminönü (Galata Köprüsü) Sesli Mobese Kameraları Canlı İzle İstanbul Canlı Mobese Kameraları İzle İbb Trafik Kameraları İstanbul Canlı Mobese Kameraları İzle İbb Trafik Kameraları
Reklam
DOLAR: 2.93 TL
EURO: 3.30 TL

İstanbul Eminönü (Galata Köprüsü) Sesli Mobese Kameraları Canlı İzle

İstanbul Büyük şehir belediyesi tarafından Eminönü yerleştirilen turistik mobese kameraları ile canlı yayın.

Eminönü canlı mobese kameralarını İstanbulmobese.com farkıyla hd olarak canlı izleyin.

Eminönü İstanbulun tarihi ve turistik bir semtidir. Kuzeyinde Haliç, Güneyinde Marmara Denizi, Doğusunda ise İstanbul boğazı bulunmaktadır. Bu nedenle stratejik ve tarihi bir öneme sahiptir.

İstanbulun en canlı en kalabalık yerlerinden bir tanesidir. Cumhuriyetin kuruluşundan sonra İstanbulun merkez ilçesi olarak önemi dahada artmıştır.

Eminönü ilçesinde bir çok tarihi ve turistik yapı bulunmaktadır. İstanbulun en gözde ve kalabalık semtlerinden bir tanesidir.

Günümüzde ise İstanbul Büyük şehir belediyesi tarafından Eminönün Mobese kameraları yerleştirilerek canlı yayın yapılmaktadır.

İstanbulmobese.com Sitemiz Üzerinden Eminönü  bulunan canlı mobese kamera yayınını rahatlıkla izleyebilirsiniz.

Eminönü bulunan mobese kamera canlı yayını İstanbul Büyük Şehir Belediyesi alt yapısıyla verilmekte olup sitemiz üzerinden sizlere ulaştırılmaktadır.

Eminönü mobese kameralarında meydana gelen aksamalar ve teknik sorunlar sitemizden kaynaklı değildir.

Eminönü Mobese Kameraları çok azda olsa teknik aksaklık ve yoğunluk nedeni ile bazen verilememektedir. Mobese Kameraların açılmaması durumunda daha sonra tekrar denemenizi rica ederiz.

Sponsorlu Bağlantılar
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

 1. Eminönü Canlı Kameraları İzledim diyor ki:

  Emin önünde bulunan kamerların daha fazla olmasını istiyorum. burdan başkanımıza sesleniyorum lütfen eminönünden daha fazla canlı yayın izlensin. Turistler internetten izleyip geliyorlar eminönüne. Dünyaya kameralar ile daha fazla tanıtılabilir bu şehir.

 2. ömer diyor ki:

  lütfen esnlerin mobeselerini de gösterin

 3. Muhteşem diyor ki:

  Harika bir mobese hizmeti. emin önü ayaklarımızın altında sanki. Sesli ve galata kulesini gösteren kameralar gerçekten çok güzel olmuş. Başkanımıza çalışmalarında başarılar dilerim. Kameraların görüntüsü ve açışı harika.

 4. seese diyor ki:

  Guzel ortam

 5. Anonim diyor ki:

  balıkçıları yakından gösterecek bi kamera yokmuya

 6. Anonim diyor ki:

  lütfen galata köprüsünün üzerini direkt gösteren kameralar olsun

 7. behcet diyor ki:

  Emin önü canlı izle trafik kameralarının sayısının artması gerekmektedir. Emin önü canlı izle daha fazla olmalıdır. Galata kulesinden trafik akışı daha rahat takip edilebilecektir.

Yorum Yaz


Yukarı Çık